przeglądana kategoria Życzenia ślubne

Składane przed kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego, a potem także na sali weselnej. Krótki, dłuższe, standardowe albo oryginalne, wypowiadane z uśmiechem na ustach lub ze łzami wzruszenia – bez życzeń ślubnych żadna ceremonia zawarcia związku małżeńskiego zdecydowanie nie może się obejść.

Jakie powinny być idealne życzenia ślubne?

Przede wszystkim muszą płynąć prosto z serca, wszak jeśli spotykamy się w tak ważnym dniu dla kogoś nam bliskiego, tak naprawdę dobrze wiemy, czego dla niego pragniemy, czego byśmy mu życzyli. Wystarczy zatem, że gość weselny po prostu szczerze to wypowie – wtedy życzenia ślubne będą w stu procentach szczere i prawdziwe. Niektórzy ograniczają się do zwyczajowego „Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia”. Są to zwykle osoby niezbyt blisko związane z Młoda Parą. Ale nie tylko. Mogą to być także ci, którzy zwyczajnie wstydzą się kwiecistych przemów, nie są dobrymi mówcami i dla nich pod tym lapidarnym hasłem naprawdę wiele się kryje. Bardzo często w życzeniach ślubnych dla Państwa Młodych pojawiają się te mówiące o zdrowiu i szczęściu razem przez wiele lat. Nierzadko goście ślubno – weselni wspominają także o pieniądzach oraz potomstwie.

Tak naprawdę niejedna Para Młoda przyznaje, że w tym dniu była tak niesamowicie zaaferowana i przepełniona emocjami, że niewiele życzeń udało jej się zapamiętać. Dlatego też zdarza się, że goście do koperty z „finansowym prezentem” dla nich wkładają także stosowną okolicznościową kartkę z życzeniami, na której wypisują wszystko, co wpadnie im do głowy. To dość dobre rozwiązanie, ponieważ gdy już opadną ślubno – weselne emocje, świeżo poślubieni małżonkowie będą mogli przeczytać sobie wszystko na spokojnie.

Rzecz jasna Par Młoda nie powinna zapominać o tym, iż za życzenia ślubne należy podziękować. Wszyscy, którzy mają problem z wymyśleniem ciekawych życzeń dla osób, które właśnie zmieniają swój stan cywilny, mogą skorzystać z szeregu niezwykle interesujących inspiracji, które na blogu letswedding.pl umieszczamy. Wszak nikogo nie pozostawiamy bez pomocy – każdemu podsuniemy ciekawe propozycje godne wykorzystania.

Wiele osób zastanawia się,

…czemu składanie życzeń ślubnych Parze Młodej trwa tak długo. Rzecz jasna wszystko zależy tu od liczy gości, ale jeśli jest ich więcej niż, powiedzmy, sto osób, kilka minut z pewnością nie wystarczy. W tych wyjątkowych chwilach nierzadko pojawiają się łzy wzruszenia, uściski, mówione po cichu ślubne zaklęcia. Fotografowie ślubni bardzo często uwieczniają takie niesamowite momenty, bo trzeba przyznać, że na zdjęciach wyglądają one niezwykle magicznie, wzruszająco, nastrojowo.

Każdy, kto potrafi dobrze składać rymy alb wygłaszać zabawne czy tez porywające przemowy, może rzecz jasna ułożyć dla Młodej Pary jakieś specjalne życzenia ślubne, oryginalne, nietypowe, wyróżniające się na tle innych. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby stworzyć zabawny wierszyk czy chociaż krótką rymowankę- wszystko zależy tu rzecz jasna od naszych indywidualnych umiejętności i od tego, czy nagle w decydującym momencie przypadkiem nie złapie nas trema.

Gorąco zachęcamy

…do zapoznawania się z naszymi inspiracjami dotyczącymi życzeń ślubnych. Na pewno każdemu uda się wybrać coś wyjątkowego, niebanalnego, ciekawego. Rzecz jasna życzeniom owym zwykle towarzyszą także uściski, pocałunki czy podanie dłoni – wszak trudno wyobrazić sobie wygłoszenie życzeń bez nich. Pary Młode wspominające swój ślub przyznają, że w Tym Dniu całowane były niezliczoną ilość razy – cóż, taki jest właśnie urok zmieniania stanu cywilnego. Niekiedy Panna Młoda jest także całowana w rękę – to jednak domena starszych dżentelmenów.

W internecie każdy znajdzie całe mnóstwo różnego typu życzeń ślubnych – zabawnych, poważnych ,standardowych oraz zupełnie niebanalnych. Na naszym blogu jednak wszystkie znajdują się w jednym miejscu, nie trzeba zatem przeglądać wielu stron, by wybrać coś ciekawego . To rozwiązanie niezwykle wygodne i komfortowe, pozwalające na szybkie znalezienie życzeń ślubnych godnych wygłoszenia.

Tak naprawdę życzeń ślubnych jest tyle, ile zdołamy wymyślić

– czyli absolutnie nieograniczona ilość. Jedni wolą wygłaszać i otrzymywać te krótkie, lapidarne, ważniejszy jest bowiem dla nich uścisk dłoni i pocałunek niż słowa. Inni jednak uwielbiają życzenia dość długie, szczegółowe, wygłoszone z dbałością o każdy detal – wszystko zależy tu od indywidualnych przyzwyczajeń danej osoby. Pamiętajcie, że na letswedding.pl zbieramy wszystkie najpiękniejsze życzenia ślubne! Zatem gdy tylko wybieracie się w najbliższym czasie na jakąś ślubno – weselną ceremonię, koniecznie wcześniej zajrzyjcie do nas, na pewno się zainspirujecie, jesteśmy o tym stuprocentowo przekonani! Być może wybierzecie coś prostego i standardowego, a może najciekawsze będą Wam się wydawały życzenia rymowane, oryginalne, zabawne bądź nietypowe? Tego nie wiemy! Możemy jedynie Wam powiedzieć, że letswedding.pl to istna kopalnia życzeń ślubnych, warto samemu się o tym przekonać! Zapraszamy!

życzenia ślubne

Dzień ślubu się zbliża


środa, 31 sierpnia, 2016

Dzień ślubu się zbliża. Chwila to będzie niezapomniana, bo para z Was kochana. Życzę Wam szczęścia i radości i jak to mówią: na weselu dużo gości

Przeczytaj
życzenia ślubne

Oto jest miłość.


wtorek, 30 sierpnia, 2016

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się że czekali na siebie całe życie

Przeczytaj
życzenia ślubne

Sprawa jest to niesłychana


poniedziałek, 29 sierpnia, 2016

Sprawa jest to niesłychana, Pani chce poślubić Pana, niechaj będą parą zgraną. Rzeczy są to niestworzone, On chce pojąć Ją za żonę, Więc gdy Pan ten wraz z tą Panią mężem żoną już się staną

Przeczytaj
życzenia ślubne

Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele


piątek, 26 sierpnia, 2016

Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele, Życzę więc Wam szczęścia wiele, Stadka dzieci, mrowia wnuków I ... Zgadnijcie. Tak! Prawnuków! Oprócz tego powodzenia, Marzeń, planów, snów spełnienia. Dużo zdrowia, pełnej kasy I miłości po wsze czasy.

Przeczytaj
życzenia ślubne

W dniu Waszego Ślubu


czwartek, 25 sierpnia, 2016

W dniu Waszego Ślubu, Samych radosnych zdarzeń. Niech będzie on początkiem, Spełnienia Waszych marzeń.

Przeczytaj
życzenia ślubne

Życzymy kochani


środa, 24 sierpnia, 2016

Życzymy kochani w dniu święta Waszego szczęścia, pomyślności, zdrowia najlepszego.

Przeczytaj