Zimne napoje na weselne przyjęcie!

Opublikowany przez

Wiosna nadeszła, ani się obejrzymy, a pojawi się gorące lato, a temperatury słupka rtęci będą coraz wyższe. Jeśli organizujecie letnie wesele, powinniście z całą pewnością zadbać o to, by goście mieli cały czas chłodne, orzeźwiające napoje na stołach. Na co warto postawić jakie zimne napoje?

Woda mineralna

Na pewno nie może ich zabraknąć, bowiem dbający o linię goście z pewnością wybierać je będą znacznie częściej niż cokolwiek innego. Ponadto to tak naprawdę najprostsza metoda na to, by ugasić pragnienie! Możecie podać ją też z owocowo-warzywnymi dodatkami.

Cola

Coca-cola dobrze komponuje się w drinkach, wielu gości chętnie pija ją samodzielnie. Pamiętajcie o tym, by była dobrze schłodzona!

Kompot

Z całą pewnością goście chętnie uraczą się także domowym, pysznym kompotem. Na pewno niejednej osobie ten zdrowy napój przypomni czasy beztroskiego dzieciństwa!

Lemoniada

Pyszna, niezwykle orzeźwiająca – idealna wprost na letnie przyjęcie weselne. Nie zapomnijcie o lemoniadzie, goście sięgną po nią z wielką chęcią!

Piwo

Weselnicy na pewno z chęcią napiją się także schłodzonego piwa. Pamiętajcie jednak o tym, by przygotować zarówno alkoholową, jak i pozbawiona procentów wersję tego napoju.

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

2 Odpowiedzi
  • Kalina
    15 maja, 2018

    Ja bym jeszcze dodała koktajle bezalkoholowe, piękne i kolorowe. Zdjęcia ładne ale liczyłam na jakieś fajne przepisy.

  • Lubie
    23 listopada, 2020

    Lemoniada jest zawsze super pomysłem na imprezy, zwłaszcza te plenerowe. Ostatnio robiłam na przyjęcie Sangrię domowej roboty i wszystkim bardzo smakowała 🙂

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.