Zielono Wam? Świetnie, to dobry kolor przewodni ślubu i wesela!

Opublikowany przez

Chociaż zieleń nie należy do najbardziej popularnych kolorów przewodnich na ślubach i weselach, to  w połączeniu z innymi barwami występuje już na nich bardzo często. Czasami zestawia się ją z bielą i złotem, niekiedy pojawia się w towarzystwie barwy bordowej czy też brzoskwiniowej. My jednak pragniemy dziś zwrócić uwagę na zieleń w pojedynkę – bowiem świetnie sprawdzi się ona podczas letnich ślubów! Nasza propozycja to zielony kolor przewodni ślubu i wesela!

Kolor nadziei, kolor natury

Na pewno wszyscy miłośnicy natury powinni pomyśleć o tym, aby to właśnie zielony stał się kolorem wiodącym w ich stylizacjach ślubno- weselnych. Sprawi, że wnętrze, w którym odbywa się weselne przyjęcie, nabierze niezwykłego charakteru. Zielone mogą być dodatki w stylizacji Pary Młodej, zielone sukienki mogą mieć na sobie druhny, zielone niech będą też rośliny i kwiaty  w dużych ilościach. To nam się podoba!

https://pl.pinterest.com/pin/506232814346773971/

Jaki bukiet dla Panny Młodej?

Oczywiście pełen zieleni, która będzie zjawiskowo prezentowała się na tle ślubnej sukni. Oto kwiaty pełne wyjątkowości!

Zielony makijaż dla Panny Młodej? Tak!

Podkreślone na zielono oczy będą na pewno znakomicie pasowały do Panny Młodej. Niech makijaż wykona doświadczona i sprawdzona wizażystka, będzie pięknie!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
2 Odpowiedzi
  • Daria
    16 sierpnia, 2018

    Bardzo fajne propozycję muszę przyznać ! Ten makijaż też moim zdaniem pasuje dla panny młodej 🙂 Fajnie wyglądają te zielone róże 🙂 Czekam na więcej ciekawych i interesujących wpisów, pozdrawiam.

  • Paulina
    27 sierpnia, 2018

    Mi najbardziej podoba się połączenie zieleni z bielą i złotem. Prezentuję się pięknie i elegancko 🙂 Super inspiracje, najbardziej podobają mi się te zielone bukiety z nutką białego koloru.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.