Wyjątkowa ozdoba sukni ślubnej – pasek

Opublikowany przez

Wybrałaś już tą jedyną, wymarzoną suknię ślubną, ale ciągle masz wrażenie, że czegoś jej brakuje? Fantastycznym uzupełnieniem będzie pasek. To prześliczna ozdoba. Może mieć różne kolory, być wykonany z różnych materiałów. Najważniejszy jednak jest efekt końcowy. Nie da się zaprzeczyć, że pasek dodaje uroku sukni, jest niezwykłym dopełnieniem. Z pewnością warto jest zastanowić się nad jego założeniem. Sam pasek może stanowić niezwykły element stylizacji Panny Młodej.

Idealna ozdoba sukni ślubnej

Paski mogą stanowić fantastyczną ozdobę sukni ślubnej. Wystarczy dobrać odpowiedni wzór. Nie da się zaprzeczyć, że pasek może całkowicie odmienić wygląd sukni. Koszt zakupu takiego paska jest stosunkowo niski. Z pewnością warto jest zastanowić się nad taką ewentualnością. Najczęściej jest tak, że przyszła Panna Młoda po zakupie sukni nie zastanawia się nad tym, jak można ją dodatkowo ozdobić, dobrać element, który stanie integralną częścią sukni, element świadczący o wyjątkowości i niepowtarzalności stroju. Właśnie takim elementem może być pasek. Kolorowy lub biały. Może mocno wyróżniać się na tle całej stylizacji, tak stanie się np. przez dobranie różowego pasku do białej, koronkowej sukni. Istnieje możliwość doboru paska delikatniejszego, w kolorze białym lub wykonanego w całości z cyrkonii.

Biały, różowy, złoty, koronkowy, jedwabny…

Pasek może być wykonany z różnych materiałów – koronki, jedwabiu, cyrkonii. Wyróżnić można wiele przepięknych pasków. Poniżej zaprezentujemy kilka wyjątkowych przykładów.

Przepiękny pasek, wykonany z cyrkonii. Idealna ozdoba dla prostej sukni, która nie zawiera żadnych elementów ozdobnych.

Delikatny, cienki pasek z ozdobnym motywem roślinnym. Przepięknie się prezentuje.

Pasek w ciemnym kolorze, ozdobiony jasnymi, sztucznymi kwiatami.

Jasny pasek z elementem koronkowym oraz pięknymi, różowymi kwiatkami.

Pasek w przepięknym, fioletowym kolorze.

Śliczny pasek, z dużą kokardą. Idealnie będzie pasować do prostej, delikatnej sukni.

Przepięknym pasek, prosty, ozdobionym dużym, różowym kwiatem.

 

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.