Wybieramy ślubny prezent dla rodziców. Pomysły na podziękowania dla rodziców

Opublikowany przez

Na niemalże każdym weselnym przyjęciu przychodzi moment na to, by świeżo poślubiona Para Młoda podziękowała rodzicom za opiekę, za miłość, za wychowanie oraz za pomoc w zorganizowaniu ceremonii i przyjęcia. Zwykle przygotowuje też dla nich upominki. Co może się stać dobrym pomysłem na prezent? Poznajcie podpowiedzi ekspertów na ślubny prezent dla rodziców!

Ślubny prezent dla rodziców – wspólny wyjazd

Wspólne spędzanie czasu to tak naprawę najpiękneisjezy prezent. Możecie zatem przygotować krótką (na przykład weekendową lub całodniową) podróż, w którą zbaierzecie jednych i drugich rodziców. To na pewno będzie okazja do tego, by powspominać ślub i wesele. Dokąd się udacie? To już zależy wyłącznie od Was!

Kosz prezentowy jako prezent dla rodziców!

Wiele par decyduje się na to, by zakupić rodzicom ksoz preznetowy. Co się w nim znajduje? Zwykle najwyższej jakości słodkości, kawy, herbaty, alkohole. Trzeba rpzyznać, że choć to dość powszechny partent, poreznetue się całkiem imponująco!

Bukiet kwiatów i alkohol

Mamy otrzymują po imponującym bukiecie kwiatów, panowie zaś są obdarowani dobrymi alkoholami. To bardzo częsty pomysł na prezent dla rodziców.

Film, pokaz slajdów lub prezentacja

Tego typu podziękowania dla rodziców zwykle wywołują ogromna falę wzruszenia. Trzeba przyznać, że są bardzo oryginalne i niesztampowe! Co o nich sądzicie?

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
1 Odpowiedź
  • Paulina
    Wrzesień 26, 2018

    Według mnie najlepszym pomysłem jest zorganizowanie im wyjazdu 🙂

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *