Tropiki na weselu? To nam się podoba!

Opublikowany przez

Ostatnimi czasy polskie pary narzeczonych coraz częściej poszukują dla siebie takich rozwiązań na ślub i wesele, które uchodzą powszechnie za niesztampowe, oryginalne, bardzo stylowe. Klimaty tropikalne będą nadawały się wprost idealnie. Póki co niewielu zakochanych się na to rozwiązanie zdecydowało – a jest niezwykle ciekawe. Będzie kolorowo, wesoło, to będzie święto miłości pod znakiem egzotyki!

Kwiaty dla Panny Młodej

Bukiet dla Panny Młodej na pewno nie może składać się z różyczek czy tulipanów. Trzeba umieścić w nim całą kwintesencję egzotycznych roślin, by był on niesamowicie kolorowy i bardzo nietypowy. Gwarantujemy, że na tle sukni ślubnej będzie się prezentował fantastycznie!

Dekoracje

Trzeba zadbać o każdy element, by stanowiły one spójną całość. Mowa o tych ozdobach, które pojawią się na ślubnym aucie, w kościele czy też innym miejscu, w którym ślub się odbędzie oraz tam, gdzie wszyscy będą świętowali podczas przyjęcia weselnego. Zieleń i typowo egzotyczne kolory zdadzą egzamin perfekcyjnie!

Słodkości

Niech na stołach pojawią się patery z kolorowymi ciasteczkami i dzbany z napojami, wokół nich zaś różowe flamingi, zielone palmowe liście, wielobarwne słomki do picia drinków i koktajli. Będzie naprawdę pięknie i egzotycznie!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
1 Odpowiedź
  • Paulina
    6 grudnia, 2018

    Ślub w stylu tropikalnym bardzo mi się podoba 🙂 Aż zatęskniłam za latem i ciepłymi dniami.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *