Torebka ślubna… ona przyda się Pannie Młodej!

Opublikowany przez

Mogłoby się wydawać, że Panna Młoda w dniu swojego ślubu i weselnego przyjęcia jej nie potrzebuje. To pozory, przecież bardzo przyda jej się, pomieści bowiem wszelkie niezbędne drobiazgi – na przykład nieduże opakowanie perfum, wodę termalną czy też szminkę. Okazuje się, że projektanci przygotowali szereg propozycji na ten szczególny dzień. Jak Wam się podobają?

Modele biżuteryjne

Niewielkie puzderka w roli torebki sprawdzają się rewelacyjnie. Pasują do ślubnej sukni, nie są przytłaczające dla całej stylizacji. Zaskakująco pojemne, zatem warto o nich pomyśleć!

 

Różowa delikatność

Jeżeli Panna Młoda jest fana różu i na takie właśnie dodatki postanowiła w swojej ślubnej stylizacji postawić, nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawiła sobie różową torebeczkę. Według niektórych za bardzo przypomina ona wersję dla małych dziewczynek, inni jednak są nią szczerze zachwyceni. A jaka jest Wasza opinia?

 

Srebrna torebka ślubna

Srebro genialnie komponuje się z bielą, dlatego właśnie niewielka torebka w tym kolorze jest idealnym rozwiązaniem. Stylowa, modna, po prostu fantastyczna!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

1 Odpowiedź
  • Mr & Mrs
    13 listopada, 2018

    Świetny pomysł z różową / różaną torebką dla panny młodej. Rzeczywiście, warto mieć jakieś drobiazgi przy sobie, małe kosmetyki dla szybkiego ratowania sytuacji itd. Bardzo dobry pomysł i będę o tym pamiętała przy planowaniu swojego ślubu:D

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *