Suknie wieczorowe na ślub

Opublikowany przez

Suknia wieczorowa na ślub cywilny

W zasadzie nie panują żadne sztywne reguły dotyczące ubioru Panny Młodej podczas ślubu cywilnego. Jedyny warunek to elegancja. Kobieta musi być ubrana stosowanie do uroczystości. Nie ważne czy będzie to sukienka długa, krótka czy kombinezon. Mało istotny jest kolor. Oczywiście należy unikać dużych dekoltów czy odkrytych pleców. Strój nie może być wyzywający. Poniżej kilka przykładowych stylizacji na ślub cywilny.

Źródło: Zszywka.pl

Są to przykłady prostych i delikatnych sukienek. Z pewnością idealnie będą pasować na ślub cywilny. Należy zauważyć, że wyróżnione zostały sukienki w różnych kolorach. Żadna z powyższych kreacji nie ma odkrytych pleców czy dużego dekoltu.

Źródło: Zszywka.pl

Powyżej zaprezentowane zostały sukienki krótkie, dość odważne. Panny Młode będą przepięknie w nich wyglądać. Również są delikatne i stylowe.

Źródło: Zszywka.pl

Suknia w stylu księżniczki? Dlaczego nie. W końcu Panna Młoda ma prawo wybrać, w co chce się ubrać. Jednak są to bardzo odważne stylizacje.

Suknia wieczorowa na ślub kościelny

Oczywiście przyszła Panna Młoda może zdecydować się na założenie sukienki wieczorowej na ślub kościelny. Jednak jest to bardzo odważna stylizacja. Może spotkać się z dezaprobatą ze strony gości. Powszechnie przyjęte jest, że Panna Młoda ma założoną długą, białą suknie i welon. To tradycja. W końcu biel symbolizuje czystość. Żadne odstępstwa nie są akceptowane. Oryginalna Panna Młoda może zostać potraktowana jako „dziwadło”. Oczywiście nie musi tak być. Społeczeństwo jest coraz bardziej tolerancyjne. Goście mogą zaakceptować taką stylizację, a nawet się nią zachwycać. Tutaj należy dodać, że wyróżnić można kilka sukienek wieczorowych, które idealnie będą pasować na ślub kościelny.

Źródło: Zszywka.pl

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

1 Odpowiedź
  • Sherrihill
    Kwiecień 25, 2017

    Piękne te suknie 🙂 Teraz jest naprawdę ogromny wybór sukni wieczorowych. Grunt to dobrać taką, która pasuje do figury, typu urody. A przede wszystkim trzeba się dobrze czuć w takiej sukni. W Krakowie przy ul. Konopnickiej jest salon, w którym jest mnóstwo pięknych sukni wieczorowych, balowych.

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *