Suknie ślubne dla księżniczek – princessy

Opublikowany przez
Oceń 🙂

Rodzaje princess

Źródło: http://www.salonwhite.pl/justin-alexander-signature-9793.html

To suknia ślubna w stylu księżniczka, z mocno zdobionym gorsetem. Na ramiączka. Dół sukni wykonany jest z jednolitego, delikatnego materiału. Suknia sprawia wrażenie lekkiej. Natomiast gorset wykonany jest z koronki, która zawiera zdobienia wykonane z cekinów.

Źródło: http://www.salonwhite.pl/justin-alexander-signature-9741.html

Przepiękna princessa z charakterystycznymi falbanami. Gorset jest wykończony delikatnymi kamieniami. Jeśli chodzi o dół sukni to składa się z przepięknych falban, wykonanych z tiulu. Dzięki wykończeniom suknia sprawia wrażenie bardzo delikatnej.

Źródło: http://www.anna-suknie.pl/suknie-slubne/kolekcja-la-sposa/la-sposa-roana.html

Suknia stanowi fantastyczny przykład princess, które są proste, delikatne i nie zawierające dodatkowych ozdób. Jedyną dekoracją jest biały pasek w talii. Gorset i dół sukni wykonane są z jednego materiału.

Źródło: http://www.anna-suknie.pl/suknie-slubne/kolekcja-st-patrick/st-patrick-zondra.html

Przepiękna suknia, bogaty zdobiony gorset. Princessa wykonana jest z tiulu, gorset dodatkowo ozdobiony delikatnym kamieniami. Na uwagę zasługuje również tył sukni. To przepięknie i bardzo precyzyjnie wykończone plecy, dodatkowo ozdobione niewielkimi guziczkami.

Źródło: http://www.anna-suknie.pl/suknie-slubne/kolekcja-st-patrick/st-patrick-zureda.html

Princessa wykonana z koronki? Dlaczego nie. Suknia jest przepięknie wykończona, z rękawkiem. Nie zawiera dodatkowych zdobień. Jest niezwykle delikatna, elegancka i szykowna.

Kto może założyć sukienkę typu księżniczka?

W zasadzie nie ma większych ograniczeń. Sukienka pasuje do prawie wszystkich rodzajów sylwetek. Tutaj należy zwrócić uwagę na fakt, że szczególnie pasuje kobiet, które są niskie. Przede wszystkim dlatego, że optycznie wydłużają sylwetkę. Ponadto wyszczuplają. Jednak kobiety z nadwagą powinny zrezygnować z ich założenia. W ich przypadku bardziej zalecane są klasyczne i proste fasony.

Jakie dodatki wybrać?

Tutaj należy jasno powiedzieć, że wybór dodatków zależy od przyszłej Panny Młodej. Mogą być delikatne lub duże i błyszczące. Należy również zastanowić się nad wyborem koloru. Mogą być bardzo odważne, np. w odcieniach czerwieni lub subtelne, np. srebrne czy złote. Wybór jest dość szeroki. Trzeba jednak zadbać o to, aby cała stylizacja była utrzymana w podobnej kolorystyce. Tutaj należy zwrócić uwagę na jeszcze jeden fakt. Jeśli suknia ślubna jest mocno zdobiona lepiej będzie założyć bardziej subtelne dodatki. W końcu zbyt duża ilość ozdób może zepsuć ostateczny efekt.

 Zdjęcie miniaturki wpisu: pixabay.com

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *