Ślub na plaży – jaka suknia?

Opublikowany przez

Od kiedy ślub cywilny można w naszym kraju wziąć nie tylko w urzędzie (co do kościelnego – tutaj na takie rozwiązanie się nie zdecydowano), coraz więcej par myśli o tym, aby powiedzieć sobie „tak” w przepięknych okolicznościach przyrody. Może to być na przykład plaża (zarówno w naszym kraju, jak i poza jej granicami). Wiadomo jednak, że w takim przypadku niekoniecznie sprawdzi się klasyczna ślubna suknia i należy pomyśleć o jej odpowiedniku nadającym się do plażowych warunków. Na szczęści e projektanci stworzyli mnóstwo interesujących modeli dedykowanych tego typu ślubom. Zobaczcie, jak bardzo są piękne!

Koronki się sprawdzą!

Sukienki w całości wykonane z koronki to strzał w dziesiątkę, gdy chodzi o ślub na plaży. Na pewno tak ubrana Panna Młoda zachwyci wszystkich swoim wyglądem i  jednocześnie będzie jej wygodnie – to się nazywa udany mariaż walorów natury estetycznej i praktycznej!

Co z dodatkami?

Nie szpilki, a raczej sandałki z rzemyków. Nie elegancki kok ,tylko cudowne upięcie z warkoczem  w roli głównej, zaś zamiast klasycznego welonu kwiat we włosach – te elementy na pewno świetnie się sprawdzą w stylizacji!

Warto zadbać o detale!

Skoro mamy już idealną suknię, pomyślmy o tym, w jaki sposób sprawić, by ślub na plaży był naprawdę cudownym przeżyciem! Warto na pewno skupić się na dekoracjach, bo one postawią kropkę nad i. Cieszcie się sobą, cieszcie się słońcem, cieszcie się pięknem plaży, gdy będziecie składać słowa przysięgi!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

5 Odpowiedzi
 • Kasia
  21 sierpnia, 2018

  Ślub na plaży to bardzo odważny pomysł 🙂 Jeszcze nie widziałem aby ktoś takie coś zrobił, mi się takie coś podoba, tylko trzeba trafić z pogodą, a wiadomo jak jest na plaży więc jest pewne ryzyko, mimo wszystko ciekawa sprawa.

 • Paulina
  27 sierpnia, 2018

  Ślub na plaży to moje wielkie marzenie już od lat. Tyle się tego widzi w zagranicznych filmach i fotografiach, że człowiek w końcu daje się ponieść temu pomysłowi i sam chce wprowadzać go w życie. Szkoda tylko, że u nas nie jest to takie łatwe. Zaczynając od kapryśnej pogody, kończąc na sprawach papierkowych, zawsze znajdzie się coś co zniechęci nas do tego pomysłu, a szkoda!

 • Wodzirej Łukasz
  4 września, 2018

  Śluby na plaży mogą być naprawdę trafioną opcją, lecz w gruncie rzeczy niewiele osób decyduje się na taką miejscówkę 🙂

 • Kamila
  1 października, 2018

  Dodatki tez sa bardzo wazne. Wiem, ze tutaj https://www.dodatkiweselne.pl/ mozna sobie popatrzec na bardzo ladne. Takie na pewno sie sprawdza i beda ladnie wygladac. Mozna takie sobie dopasowac do swojej sali weselnej i stylu.

 • Maja Allure
  2 marca, 2019

  Byłam w ubiegłym roku świadkiem zaręczyn na plaży! Teraz pora zapolować na plażowy ślub i podejrzeć pomysły na żywo 😀

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.