Słodkości na weselne stoły – palce lizać

Opublikowany przez

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie takie weselne przyjęcie, na którym nie pojawiłyby się słodkości? My zdecydowanie nie! Łakocie być tam po prostu muszą – wszak weselnicy z wielkim upodobaniem po nie sięgają. Wiadomo, że w tej kwestii mamy do czynienia z bardzo dużą różnorodnością. Każda z par może się zdecydować na dokładnie takie słodkie pyszności, o jakich marzyła. Sprawdźmy zatem, co polecają dzisiaj specjaliści z branży ślubnej! Słodkości na weselne stoły!

Tort

To niekwestionowany zwycięzca w plebiscycie na najpopularniejszą weselną słodkość. Pojawia się zawsze, ale jego smaki, ozdoby, dodatkowe elementy oraz dekoracje są już bardzo, bardzo zróżnicowane.

Babeczki

Wiadomo, że lubi je każdy – są kolorowe, słodkie i pyszne. Warto zatem, by i one pojawiły się na weselnym przyjęciu, wszak mogą być one także ciekawą alternatywą tortu!

Deser

W ramach weselnego deseru mogą się pojawić najróżniejsze pyszności. Lody, tiramisu, krem z owocowym musem, galaretka…Możliwości są w zasadzie nieograniczone, wszystko zależy tutaj od kreatywności Pary Młodej!

Czekoladowa fontanna

Jesteśmy przekonani o tym, iż zrobi ona wrażenie na wszystkich łasuchach!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
3 Odpowiedzi
 • Wodzirej Łukasz
  26 czerwca, 2018

  Doskonale to wygląda 🙂 Bardzo fajny artykuł!

 • Biorę ślub
  14 sierpnia, 2018

  Aż nabrała mnie ochota na słodkości. Czekoladowa fontanna wygląda fenomenalnie <3

 • Michal
  11 grudnia, 2018

  Najlepszy na świecie tort zrobił nam CAtering Arts i zajal sie tez cateringiem weselnym wraz z cieplymi posilkami, ekstra

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *