Słodkości na weselne stoły – palce lizać

Opublikowany przez
Słodkości na weselne stoły – palce lizać
5 (100%) 1 głosy/ów

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie takie <!–c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-links-0–> przyjęcie, na którym nie pojawiłyby się słodkości? My zdecydowanie nie! Łakocie być tam po prostu muszą – wszak weselnicy z wielkim upodobaniem po nie sięgają. Wiadomo, że w tej kwestii mamy do czynienia z bardzo dużą różnorodnością. Każda z par może się zdecydować na dokładnie takie słodkie pyszności, o jakich marzyła. Sprawdźmy zatem, co polecają dzisiaj specjaliści z branży ślubnej! Słodkości na weselne stoły!

Tort

To niekwestionowany zwycięzca w plebiscycie na najpopularniejszą weselną słodkość. Pojawia się zawsze, ale jego smaki, ozdoby, dodatkowe elementy oraz dekoracje są już bardzo, bardzo zróżnicowane.

Babeczki

Wiadomo, że lubi je każdy – są kolorowe, słodkie i pyszne. Warto zatem, by i one pojawiły się na weselnym przyjęciu, wszak mogą być one także ciekawą alternatywą tortu!

Deser

W ramach weselnego deseru mogą się pojawić najróżniejsze pyszności. Lody, tiramisu, krem z owocowym musem, galaretka…Możliwości są w zasadzie nieograniczone, wszystko zależy tutaj od kreatywności Pary Młodej!

Czekoladowa fontanna

Jesteśmy przekonani o tym, iż zrobi ona wrażenie na wszystkich łasuchach!

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
2 Odpowiedzi

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *