Sesja ślubna jako wspaniałe upamiętnienie dnia ślubu

Opublikowany przez

“MsoNormal”>Istnieje kilka ważnych wydarzeń składających się na ważne zmiany w naszym życiu. Jedną z takich ważnych zmian oraz punktów zwrotnych jest dzień ślubu. Pragniemy upamiętnić dzień ślubu nie pomijając żadnego szczegółu. Dlatego, długo zastanawiamy się w jaki sposób chcemy upamiętnić na zawsze ten dzień.

Fotografia ślubna to idealny sposób na stworzenie pięknych i niezapomnianych wspomnień z tego dnia. Najważniejsze jednak, byśmy wiedzieli czego chcemy i czego oczekujemy od naszego fotografa, bo to on będzie zamykał w jednym, zdjęciu magiczne chwile z tego dnia.

Sesja ślubna – okazja do pokazania swoich pasji i zainteresowań

Popularnym obecnie sposobem na wykonanie atrakcyjnej i niebanalnej sesji ślubnej jest uwzględnienie w motywie przewodnim pasji i zainteresowań państwa młodych.

I tak na przykład miłośnicy gór zabierają swojego fotografa w góry lub nad morze ii tam urządzają swoja sesję ślubna. Są jednak i tacy, którzy decydują się na sesję ślubna z udziałem członków swojej rodziny- rodziców, rodzeństwa, cioć i wujków.

Dziś możliwości sesji ślubnej jest tak wiele, że nawet jeśli młoda para nie ma na nią pomysłu, to z pewnością, po rozmowie z młodą parą, na taki pomysł wpadnie procesjonalny fotograf.

Reportaż ślubny pomysłem na nietuzinkowe zdjęcia

Reportaż ślubny to atrakcyjny sposób na sfotografowanie całego wesela i ślubu. Wystarczy, że w przedsięwzięcie zostanie zaangażowany prawdziwie utalentowany fotograf. Tylko fotograf z prawdziwą pasją i ogromnym poczuciem taktu potrafi wykonać pełen uroku reportaż i zbierać do niego materiały tak dyskretnie, że nawet nielubiący zdjęć goście nie zauważą obecności fotografa na weselu.

Reportaż ślubny to wspaniała pamiątka zamknięta na kilku stronach rodzinnego albumu, która cieszy nie tylko młodą parę, ale także innych członków rodziny.

Lublin- miejsce idealne na sesję ślubna

Tutaj w lubelskim, miejscu o niepowtarzalnym charakterze, znajdziemy piękne plenery i uroki natury, które będą stanowić wspaniałe tło dla wymarzonej sesji ślubnej.

Miejsca w lubelskim i Lublinie warte uwagi przy podejmowaniu decyzji o wykonaniu sesji ślubnej to:

 • Zamek Lubelski
 • Starówka
 • Ogród Botaniczny
 • Zalew Zemborzycki

Lubelskie i Lublin to idealne miejsce na uwiecznienie najpiękniejszych chwil w życia. Oprócz miejsca potrzeba także dobrego fotografa, który doskonale zrozumie potrzeby swoich klientów. Przykładem takiego fotografa jest Sorkowska Fotografia.

Przykłady pięknych sesji, reportaży i fotografii ślubnych znajdziemy na stronie Sorkowska Fotografia pod adresem: https://sorkowska.com/tag/fotografia-slubna-lublin/.

 

Artykuł sponsorowany.
5 Odpowiedzi
 • AmeliaWedding
  Listopad 21, 2018

  Reportaże ślubne są bardzo fajne, osobiście podobają mi się najbardziej. Im bardziej zwariowany pomysł na to tym lepiej, ciekawe pamiątki zawsze przyjemniej się ogląda. 🙂

 • Justyna
  Listopad 25, 2018

  Sesja ślubna jest bardzo ważnym wydarzeniem w całej ceremonii 🙂 Te zdjęcia są pamiątką na całe życie, jeszcze jak fotograf jest kreatywny i umie dobrać odpowiednie scenerie to fotki będą na pewno świetne 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

 • Paulina
  grudzień 6, 2018

  Myślę, że każda para powinna zdecydować się na sesję ślubną, to fajna pamiątka do której z pewnością z chęcią się wraca nawet kilka lat po ślubie aby przypomnieć sobie ten piękny moment <3

 • Daniel Sadowski
  grudzień 18, 2018

  Sesja ślubna – jak najbardziej Para powinna ją mieć. Pod warunkiem ze naprawdę jej chce 😉 zrobienie pamiątki dlatego że “trzeba”, “powinno się” mija się trochę z celem 🙂

 • Piotr Pasiak
  luty 9, 2019

  Sesja ślubna odpowiednio przygotowana i przemyślana jest pamiątką na całe życie. Ważniejsze od pozowanych zdjęć jest tu praca nad emocjami i próba wyciągnięcia na światło dzienne tego co w danej chwili najważniejsze. Dobre zdjęcia ślubne to te na których widać emocję, a nie wyszukane miejsca.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *