Pokaz barmański na weselu

Opublikowany przez
Oceń 🙂

Nie da się zaprzeczyć, że pokazy barmańskie to w ostatnim czasie bardzo popularne atrakcje. Z pewnością na taki stan rzeczy ma duży wpływ fakt, że pokazy są niezwykle ciekawe, a goście mają okazję spróbować drinki przygotowane przez profesjonalnych barmanów.

Atrakcje podczas pokazu

Wyróżnić można wiele różnych pokazów. Podczas niektórych pokazywana jest wyłącznie sztuka przygotowywania drinków, a podczas innych organizowane są dodatkowe atrakcje. Jakie? Przede wszystkim gra świateł, wykorzystanie ognia, przedstawienie sztuczek barmańskich i wiele innych. Należy pamiętać o tym, że pokaz potrafi przygotować wyłącznie profesjonalista. W końcu nie może być popełniony żaden błąd.

Cena pokazu

Nie da się zaprzeczyć, że cena pokazu uzależniona jest od wielu czynników. Przede wszystkim zakresu atrakcji, miejsca przyjęcia, dodatkowych usług. Cena pokazu barmańskiego może sięgnąć nawet kilku tysięcy złoty. Zazwyczaj są to oferty agencji, które oferują bardzo profesjonalne pokazy. Jest to jednak niezwykła atrakcja, z pewnością warta swojej ceny. Należy zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestię. Za niecałe tysiąc złoty można wynająć barmana, który zorganizuje pokaz. Jednak może okazać się, że nie będzie tak efektywny, jak w przypadku organizacji pokazu przez agencję.

Pokaz barmański i nie tylko

Zamiast organizować pokaz można pomyśleć o wynajęciu baru. Świetną atrakcją, szczególnie latem, jest lodowy bar. Z pewnością jest to fantastyczna atrakcja. Wynajęcie baru to również dość kosztowne rozwiązanie. Można pomyśleć o połączeniu drinku baru z pokazem barmańskim. To jedno z najlepszych rozwiązań.

Dlaczego warto jest zorganizować pokaz barmański?

Przede wszystkim jest to fantastyczna atrakcja. Należy pamiętać o tym, że coraz więcej par decyduje się na takie rozwiązanie. Sam pokaz jest bardzo ciekawy, wzbudza zainteresowanie, a goście mają możliwość spróbowania różnych drinków przygotowanych przez barmana. Z pewnością warto jest zastanowić się nad organizacją pokazu barmańskiego. Nawet jeśli sama cena może okazać się dość wysoka.

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

4 Odpowiedzi
 • Agnieszka
  Wrzesień 16, 2016

  Ciekawy pomysł 🙂

 • Maria
  Październik 11, 2017

  My będziemy mieć poza wódką na stołach obsługę barmańską w wykonaniu dwóch barmanów. Do tego pokaz barmański. Drinki na bazie wódki, syropów barmaskich, rumu, whisky, tequilli i innych takich. Całość 3800 z alkoholem, owocami itp

 • ActionTeam
  Luty 6, 2018

  Myslę że taki pokaz będzie jak najbardziej na miejscu na weselu, takie atrakcje się podobają ludziom nie raz widzieliśmy zachwycenie wśród gości 😉

 • Marta
  Sierpień 29, 2018

  Bardzo fajny pomysł na atrakcje na weselu 🙂 Do tej pory miałam okazję uczestniczyć tylko w warsztatach barmańskich podczas imprezy firmowej, nigdy na weselu nie spotkałam się z taką atrakcję. Ale na pewno to ciekawy pomysł!

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *