Nowy trend – szare suknie ślubne wiodą prym!

Opublikowany przez

Gdyby jeszcze jakiś czas temu ktoś wspomniał o szarej sukni ślubnej, najprawdopodobniej zostałby wyśmiany lub też słuchacze patrzyliby na n ego z zadziwieniem. A jednak! Moda ślubna zmienia się niczym w kalejdoskopie, dziś bardzo wyraźnie widać, że projektanci lansują ten właśnie pomysł. Oczywiście mamy w tym przypadku do czynienia z bardzo jasnym, rozbielonym kolorem. Jak Wam się to podoba nowy trend na szare suknie ślubne?

Jest dostojnie, jest szlachetnie!

Szary to kolor bardzo stylowy, elegancki, pełen dostojeństwa. Nic zatem dziwnego, że taka suknia ślubna prezentuje się zjawiskowo!

Dla brunetek, dla blondynek, dla każdego typu urody!

W śnieżnej bieli nie każdej kobiecie jest do twarzy – to fakt bezsprzeczny. W przypadku stylowych szarości sytuacja przedstawia się już zupełnie inaczej, świetnie prezentują się w nich przeróżne typy kobiecej urody. I to nam się podoba!

 

A może przynajmniej szare buty?

Wielbicielki szarości pragnące pozostać wiernymi ślubnej tradycji nie muszą wcale wkładać szarej sukni – wystarczą buty w roli dodatku, też będzie bardzo stylowo i gustownie!

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

4 Odpowiedzi
 • magdula
  Kwiecień 3, 2018

  Uwielbiam nie-białe suknie ślubne, sama miałam w kolorze cappuccino, ale jakoś szary zawsze wydawałam mi się zbyt smutny dla sukni ślubnej. Jednak niektóre inspiracje tutaj….wow! Przepiękne 🙂

 • Daria
  Kwiecień 6, 2018

  Świetny trend, mi się bardzo podoba ta szara suknia wraz z szarymi butami. Idealna kompozycja na prawdę, muszę przemyśleć ten wybór jeszcze ale myślę że coś takiego będzie idealne dla mnie.

 • Kalina
  Kwiecień 10, 2018

  Nigdy nie myślałam o szarej sukni ślubnej, ale te są piękne !

 • Anna Kara
  Maj 17, 2018

  Suknie ślubne w innym kolorze niż białe są bardzo odważne. Jeszcze nie widziałam z takim kolorem! ; )

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *