Niech będzie krótko!

Opublikowany przez

Suknia ślubna – wydawać by się mogło, że zawsze jest długa. Pudło! Są wszak kobiety, które nie najlepiej się w tej długości czują, zdecydowanie wolą odsłonić łydki czy nawet kolana. Ponadto w przypadku ślubów humanistycznych czy cywilnych niekiedy po prostu taka kreacja bardziej pasuje do całości. Na szczęście projektanci przygotowali bardzo wiele ciekawych propozycji, dzięki którym każda Panna Młoda będzie się zjawiskowo prezentowała!

W stylu pin-up

Charakterystyczny krój rozszerzający się od pasa w dół, a do tego odpowiednie dodatki i akcesoria – o mamy Pannę Młodą w klimacie pin-up, która wygląda oszałamiająco!

Koronkowa suknia ślubna

Koronki wiodą prym w stylizacjach z długimi sukniami. Nie inaczej jest w przypadku tych krótkich. Ultrakobiece, stylowe i bardzo modne. Idealne!

https://pl.pinterest.com/pin/303641199872956959/

Z tiulem w dolnej części

Tiul to niezwykle popularny materiał, jeśli chodzi o ślubne stylizacje. W przypadku ślubnych sukienek sprawdza się rewelacyjnie!

Dopasowane do sylwetki

Kiedy Panna Młoda może się poszczycić wspaniałą sylwetką, jak najbardziej warto to pokazać! Przylegająca do ciała sukienka to dobry wybór!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

2 Odpowiedzi
  • Paulina
    1 sierpnia, 2019

    Świetne rozwiązanie dla pań, które nie czują się dobrze w długich sukienkach 😉

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *