Najmodniejsze w 2018 roku ślubne bukiety!

Opublikowany przez

Nie da się ukryć, że ślubny bukiet Panny Młodej to z całą pewnością najważniejsze kwiaty w tym dniu. Musi być on zatem idealnie dopasowany do ej typu urody, sukni czy też motywu przewodniego albo koloru przewodniego ślubu i wesela. Trzeba przyznać, że firmy florystyczno-dekoratorskie dwoją się i troją, aby przygotować dla Panien Młodych naprawdę wyjątkowe propozycje! Sprawdź nasze propozycje na ślubne bukiety!

Ślubne bukiety z sukulentami w roli głównej

Sukulenty stały się niezwykle modnym elementem ślubnych bukietów, idealnie wpiszą się między innymi w motywy industrialne, vintage czy rustykalne. Jak Wam się podobają?

Ślubne bukiety z peonie – rządzą!

Pojawiają się one zwłaszcza na późno letnich ślubach, wtedy bowiem peonie są w rozkwicie. Oczywiście o innej porze roku także można się o te piękne kwiaty postarać. Najczęściej są ciemnoróżowe, choć i inne wersje kolorystyczne się trafiają. Co o nich myślicie?

Ślubne bukiety z delikatnymi eustomami

Eustomy to przepiękne, niezwykle subtelne i delikatne kwiaty. Nic więc dziwnego, że tak wiele Panien Młodych chce je mieć w swoim ślubnym bukiecie! Jesteśmy nimi zachwyceni, a Wy?

Ślubne bukiety z wrzosem

Wrześniowo-październikowe Panny Młode jak najbardziej powinni wziąć pod uwagę to właśnie rozwiązanie. Okazuje się bowiem, że wrzosy i suknia ślubna to duet doskonały!

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *