Letnie bukiety dla Panny Młodej

Opublikowany przez

Zdecydowana większość par decyduje się dzisiaj na to, by wziąć ślub w którymś  z letnich miesięcy. Jest wtedy zwykle bardzo ciepło, słonecznie, a ceremonia i przyjęcie weselne wyglądają niczym z marzeń. Jaki bukiet powinna dzierżyć w dłoniach Panna Młoda mówiąca „tak” letnią porą? Sprawdziliśmy to dla Was bukiety dla Panny Młodej!

Oryginalne sukulenty

Te zielone rośliny coraz częściej pojawiają się w ślubnych bukietach. Ten stan rzeczy kompletnie na snie dziwi, bowiem to właśnie dzięki nim cała kompozycja staje się stylowa i niebanalna. Oczywiście można zdecydować się na bukiet złożony z samych sukulentów lub po prostu skomponować je z innymi kwiatami. Będzie pięknie i zielono!

Złote zboża

Zboża jako dodatek do kwiatów to bardzo ciekawy patent na ślubny bukiet kobiety biorącej ślub w końcu lata. Wtedy powietrze cudownie pachnie słońcem, a świat jest pełen radości. Warto pomyśleć o tym, aby właśnie kłosy pojawiły się w kompozycji roślinnej, najlepiej w towarzystwie polnych kwiatów. A może same zboża w ślubnym bukiecie? Taka opcja również sprawdzi się świetnie!

Love lawendowe

Warto pomyśleć także o lawendzie, która cudownie prezentuje się w bukietach ślubnych. Jej drobne fioletowe kwiatki genialnie wyglądają na tle ślubnej sukni. W przypadku ślubów i wesele w rustykalnych klimatach to rozwiązanie pojawia się zaskakująco często!

Eustoma w roli głównej

Eleganckie i stylowe eustomy są w stanie podkreślić delikatność i subtelność Panny Młodej, dlatego coraz częściej stosuje się je w bukietach. Dostępne  w różnych wersjach kolorystycznych, wytrzymałe i piękne. My się nimi zachwycamy, a Wy?

 

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

 

7 Odpowiedzi
 • kinga
  2 sierpnia, 2018

  Myślę że dla mnie najlepszy byłby bukiet z eustomy, ten przedostatni albo może ten powyżej, wesele będzie w Parisel Palace w Klimkach więc zboża i sukulenty zdecydowanie odpadają, nie będą pasowały

 • Karolina
  4 sierpnia, 2018

  Wszystkie pomysły są warte uwagi. Świetne inspiracje dla panien młodych 🙂

 • Karolina
  9 sierpnia, 2018

  Rewelacyjny zestaw opcji na bukiet ślubny. Szukałam właśnie czegoś takiego. Powiem szczerze, że bukiet ze złocistego zboża wygląda bardzo ładnie – idealna opcja na wesele w stylu country <3

 • Biorę ślub
  9 sierpnia, 2018

  Wszystkie są piękne, jednak mi najbardziej do gustu przypadły te z dodatkiem lawendy <3

 • Kasia
  14 sierpnia, 2018

  Również bardzo spodobały mi się bukiety lawendowe, uwielbiam ten kolor i zapach 🙂 Ciekawie wygląda też bukiet ze zboża, jeszcze nie widziałam żeby ktoś się „odważył” na taki u siebie na ślubie.

 • Daniel Sadowski
  18 grudnia, 2018

  Naprawdę świetne kompozycje kwiatowe. Oby Panny Młode miały takie na swoich ślubach… najładniejsza jest lawenda 😉

 • Piotr
  17 kwietnia, 2019

  Świetne kompozycję – źródło inspiracji jak znalazł.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.