Kolorowe buty ślubne? Pewnie!

Opublikowany przez

Minęły już bezpowrotnie te czasy, kiedy w zasadzie każda polska Panna Młoda miała na nogach białe buty w dniu swojego ślubu. Dzisiaj kobiety poszukują zupełnie innych, znacznie bardziej interesujących rozwiązań, które znakomicie wzbogacają stylizację i czynią ją niezwykle modną. Jakie obuwie warto więc na ten szczególny dzień przygotować? Sprawdź polecane przez nas kolorowe buty ślubne!

Złote buty ślubne

Złote buty kojarzą się jednoznacznie z luksusem, z wyjątkowymi okazjami, z elegancją. Nic więc dziwnego, że pojawiają się w ślubno-weselnych stylizacjach tak często!

Czerwone buty ślubne

Odrobina ślubnej ekstrawagancji jeszcze nikomu nie zaszkodziła, prawda? Czerwone obuwie może się okazać bardzo ciekawym uzupełnieniem ślubnej stylizacji!

Srebrne buty ślubne

Srebro to barwa ciesząca się coraz większym powodzeniem w ślubnym świecie. Dlatego i buty w tym kolorze to nie lada gratka!

Różowe buty ślubne

Róż…i już! Ten kolor bardzo często staje się barwą wiodącą uroczystości i przyjęcia. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by włożyć różowe buty!

Niebieskie buty ślubne

Błękit…granat…odcienie niebieskiego to także bardzo ciekawy kolor, jeśli chodzi o ślubne obuwie dla Panny Młodej. Nie ma tu miejsca na nudę!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com
4 Odpowiedzi
 • Paulina
  styczeń 7, 2019

  Mi kolorowe buty ślubne podobają się o wiele bardziej od tych białych 🙂 Szczególnie wpadły mi w oko złote i srebrne i takie z pewnością wybrałabym dla siebie <3

 • Ela
  styczeń 15, 2019

  Jak najbardziej jestem za kolorowymi butami ślubnymi! Zwłaszcza jeśli kobietka jest szalona i nie możne się powstrzymać od odrobiny “buntu” w tej całej bieli. Subtelne, bo często ukryte, ale odróżniające się i inne jak głosi reguła.

 • Celina
  styczeń 21, 2019

  Do białego to dużo kolorów pasuje, ciekawy pomysł z tymi butami innego koloru takie rozwiązanie niekonwencjonalne na pewno by się sprawdziło 🙂 Fajny wpis, czekam na kolejne!

 • Julia
  styczeń 25, 2019

  Ja na swoim ślubie miałam buty w kolorze przewodnim uroczystości – chabrowe 🙂 Nie żałuję, prezentowały się pięknie zarówno na żywo jak i na fotografiach!

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *