Jakie buty ślubne, jeśli nie białe?

Opublikowany przez

Na szczęście minął już bezpowrotnie czas, kiedy to wiele Panien Młodych miało na nogach w dniu ślubu białe buty do złudzenia przypominające te, które wkładają dziewczynki idące do pierwszej komunii. Okazuje się bowiem, że wcale nie muszą być one tego samego koloru, co suknia. Można jak najbardziej poszaleć tu nieco w kwestii barw! Jakie buty ślubne?

Złoto!

Złote ślubne buty Bohaterki Dnia z całą pewnością w stu procentach podkreślą wyjątkowy charakter uroczystości. Coraz więcej Panien Młodych się na ten patent decyduje!

Srebro!

Stylowe, eleganckie, rzucające się w oczy, sprawiające, że ślubny outfit na pewno nie będzie nudny – nie dziwi nas kompletnie to, że tak wiele kobiet zakłada je na ceremonię ślubną oraz weselne przyjęcie.

Czerwień!

Buty barwy czerwonej to z całą pewnością propozycja dla indywidualistek, które nie boją się iść pod prąd. Jak Wam się podobają?

Beż!

Beż, czyli innymi słowy kolor cielisty lub nude, to bardzo dobry pomysł na barwę butów ślubnych. Wiele ciekawych modeli sprawia, że przyszłe Panny Młode zdecydowanie mają w czym wybierać!

 

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

1 Odpowiedź
  • Magda
    29 maja, 2018

    Złote i beżowe buty zamiast białych jak najbardziej. Nawet mogę śmiało powiedzieć, że lepiej od tych w kolorze sukni. Jest ciekawiej i dalej pięknie jeżeli buty się delikatnie wyróżniają na tle białej sukni.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *