Jaki będzie Wasz tort weselny?

Opublikowany przez

Tort weselny bez wątpienia jest najważniejszym słodkim elementem na całym weselnym przyjęciu, co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości. Jeszcze do niedawna w zdecydowanej większości przypadków weselne wypieki w naszym kraju wyglądały podobnie, dziś jednak istnieje całe mnóstwo możliwości w tym zakresie. Na co Wy się zdecydujecie?

Ozdobiony kwiatami

Jest bardzo uniwersalny, sprawdzi się w przypadku przeróżnych klimatów weselnych. Bardzo dostojny, nieco romantyczny, lecz i z rustykalnym zacięciem. Wygląda i smakuje obłędnie!

Metaliczny

Bardzo szykowny, dlatego świetnie prezentował się będzie chociażby na przyjęciu weselnym w stylu glamour. Jego elegancja zachwyca weselników. A co Wy o nim sądzicie?

Minimalistyczny

Pozbawiony właściwie ozdób, bardzo szykowny i elegancki, niezwykle dostojny. Na jakiego typu weselach sprawdza się on najlepiej? Choćby na industrialnych. Jak Wam się podoba?

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

2 Odpowiedzi
  • Mana
    11 grudnia, 2018

    Naszt tort zrobił Catering Arts, był najsmaczneijszy na swiecie

  • Anna
    11 grudnia, 2018

    Sala Venge na szczescie zadbala o tort i jedzenie.Nie musielismy sie juz tym martwic, wiecej czasu na szukanie sukienki, przymiarki i ogarniecie noclegow i podrozy poslubnej!

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *