Idealne bolerko dla Panny Młodej!

Opublikowany przez

Ze względu na fakt, że zima zbliża się wielkimi krokami, a na dworze jest coraz chłodniej, postanowiliśmy przygotować artykuł na bolerek oraz innych okryć wierzchni dla Panny Młodej. Nie da się zaprzeczyć, że wiele par decyduje się na ślub w zimę lub jesienią. W takim przypadku zakup odpowiedniego ubrania jest bardzo ważny. Tutaj warto jest zauważyć, że wyróżnić można wiele przykładów pięknych szali, bolerek oraz innych okryć wierzchnich.

Wyjątkowa oferta dla Panny Młodej

Nie da się zaprzeczyć, że bardzo trudno jest dobrać dodatkowy element do sukni ślubnej. Niestety duży problem wiąże się również z zakupem bolerka lub innego okrycia wierzchniego. Ciekawe modele można znaleźć w salonach mody ślubnej, ale również w Internecie, głównie na popularnych portalach pośredniczących w sprzedaży. Należy pamiętać o tym, że moda ślubna bardzo szybko się zmienia. Tak samo jest z okrycia wierzchnimi. Chociaż w tym przypadku zmiany można uznać niejako za kosmetyczne. Cały czas modne i bardzo ciepłe są futerka. Coraz popularniejsze stają się również szale. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych przykładów okryć wierzchni dla Panny Młodej.

1. Przepiękne koronkowe bolerko, idealna ozdoba do sukni, należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że koronka to bardzo cienki materiał i z pewnością nie będzie to odpowiedni okrycie w zimne, jesienne lub zimowe popołudnie. Takie bolerko może stanowić jedynie element ozdobny, dopełnienie do stylizacji.

2. Delikatny szal, w jasnym kolorze. Przepięknie się prezentuje. Należy jednak zauważyć, że może być dość chłodny. Warto jest zakupić jakieś dodatkowe bolerko.

3. Kolejny piękny i delikatny szal, w kolorze brzoskwiniowym. Świetnie się prezentuje.

4. Klasyczna, biała narzutka. Ciepła, idealnie będzie pasować na jesienne popołudnie.

5. Białe futerko – czyli klasyczne okrycie dla Panny Młodej. Wyjątkowo pięknie się prezentuje. W takim futerku z pewnością Panna Młoda nie zmarznie.

6. Kolejny przykład futerka, tym razem z rękawkami. Również pięknie się prezentuje.

7. Przepiękne polarowe okrycie. Panna Młoda wygląda w nim niezwykle uroczo.

Zdjęcia: www.etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.