Jaka fryzura dla Panny Młodej? Najmodniejsze propozycje!

Opublikowany przez

Panna Młoda obowiązkowo musi w dniu swojego ślubu i wesela prezentować się zjawiskowo– dotyczy to rzecz jasna także fryzury. Już od rana fryzjerka pracuje zwykle nad wyglądem Bohaterki Dnia, by ta prezentowała się w stu procentach wyjątkowo, niezwykle stylowo, bardzo gustownie. Na szczęście do lamusa odeszły już koki przypominające twarde, sztywne kokony pokryte kilogramami lakieru i brokatu. Dzisiejsze fryzury ślubne to kwintesencja dziewczęcości i niezwykłego czaru! Jaka fryzura dla Panny Młodej? Przeczytaj nasze propozycje!

Niski kok to dobry pomysł!

Niskie koki (pojawiające się zwykle w okolicach karku) to propozycja szalenie stylowa i elegancka, przystosowana idealnie do różnego typu sukien ślubnych. Niemal każda kobieta wygląda w takiej fryzurze wspaniale!

W warkoczu będziesz niczym rusałka!

Różnego typu warkocze opanowały świat fryzur ślubnych. W takim wydaniu każda Panna Młoda prezentuje się szalenie dziewczęco, niesamowicie uroczo i bardzo gustownie. To dobry pomysł zwłaszcza w przypadku stylu rustykalnego na ślubie i weselu!

Klimatyczne fale!

Falowane (najczęściej dzięki lokówce) włosy Panny Młodej to idealna propozycja dla niej na ten wyjątkowy dzień. Jeśli chcesz prezentować się ultrakobieco, koniecznie wybierz to właśnie rozwiązanie!

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

1 Odpowiedź
  • Marta
    8 marca, 2018

    Świetne inspiracje muszę przyznać:) Jest na co popatrzeć moim zdaniem, pozdrawiam serdecznie.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.