Fioletowe love, czyli fiolet na ślubie i weselu

Opublikowany przez
Fioletowe love, czyli fiolet na ślubie i weselu
Oceń 🙂

Z barwą fioletową jest tak, że jedni ją kochają, inni natomiast jej nie cierpią. Warto jednak wiedzieć, że umiejętnie skomponowana z innymi kolorami potrafi prezentować się naprawdę spektakularne. Czy zatem warto włączyć ją do ślubno-weselnego świata? Tak, z całą pewnością tak!

Filetowa suknia Panny Młodej lub sukienki druhen

Delikatnie odcienie fioletu wydają się być wprost stworzonymi do tego, by Panna Młoda w nich wystąpiła. Dobrym pomysłem jest także uszycie lub zakup sukienek dla druhen tej właśnie barwy. Zobaczcie sami, jak wspaniale prezentują się efekty!

Bukiet ślubny z fioletem w roli głównej

Barwa ta jest wiodącą w przypadku wielu gatunków kwiatów, warto zatem o niej pomyśleć. Cudownie tego typu bukiet będzie prezentował się zwłaszcza wczesną jesienią (ze względu na lawendę oraz wrzosy), jednak w ciągu pozostałej części roku również warto postawić na fiolet w kompozycji kwiatowej.

Fioletowe dekoracje ślubne

Cudownie komponują się miedzy innymi z bielą i zielenią, a zatem z kolorami, które niezwykle często zdarzają się w ozdobach ślubno – weselnych. Na pewno wszyscy goście będą nimi szczerze zachwyceni!

Zdjęcia: Pinterest.com, Pixabay.com

 

1 Odpowiedź
  • Paulina
    Styczeń 7, 2019

    Fiolet to bardzo intensywna i odważna barwa jeśli chodzi o kolor przewodni. Jednak jeśli umiejętnie podejdziemy do użycia go to można stworzyć naprawdę piękną aranżację 🙂

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *