Ciekawe przykłady kart i tablic z menu weselnym

Opublikowany przez

Karty z menu weselnym są coraz bardziej popularne. Z pewnością warto jest zastanowić się nad ich umieszczeniem na stołach. Ciekawą alternatywą są również duże tablice z menu. Takie rozwiązanie ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim już na początku przyjęcia goście będą mogli się dowiedzieć, jakie dania będą podawane. Ponadto karty stanowią bardzo ciekawy element dekoracyjny. Więcej informacji poniżej.

Zalety kart z menu weselnym

Nie da się zaprzeczyć, że coraz częściej przyszli Nowożeńcy decydują się na umieszczanie kart menu weselnego na stołach. Tak jak zostało powiedziane to wcześniej, wyróżnić można wiele zalet takiego rozwiązania. Przede wszystkim goście już na początku przyjęcia mogą dowiedzieć się, jakie dania będą podawane. Świetnym rozwiązaniem jest również dopisanie w menu składników, z których będą składały się poszczególne potrawy. To niezwykle przydatna informacja dla alergików, którzy będą mogli unikać potraw, które mogłyby im zaszkodzić. Kolejną zaletą kart menu jest walor dekoracyjny. Stanowią fantastyczną ozdobę. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór karty. Można również pokusić się o jakąś ciekawą formę karty, np. kopertę, na której podane będzie menu, a w środku znajdować się będą sztućce. Inną oryginalną formą jest umieszczenie menu na serwetkach. Okazuje się, że menu weselne to nowy, ciekawy trend. Jeden z symboli nowoczesnego przyjęcia weselnego. W ostatnim czasie coraz popularniejsze staje się również ustawianie na sali dużej tablicy, na której podana zostanie informacja o menu weselnym.

Ciekawe przykłady kart z menu

Klasyczne, proste menu, ozdobione motywem roślinnym.

To kolejny przykład klasycznego i prostego menu weselnego.

Ciekawa karta, z uroczymi, różowymi kropeczkami i serduszkami.

Czarno-białe menu, idealnie pasujące do zastawy.

Kolejny przykład prostej, klasycznej karty.

Przepiękne menu weselne w formie książeczki.

Menu weselne w formie koperty, w której znajdują się sztućce.

Przepiękne kolorowe menu.

Eleganckie menu w formie książeczki.

Piękne menu weselne, które można umieścić na świecy lun innym przedmiocie.

Przepiękne menu w formie nakładki na sztućce oraz serwetę, za którą umieszczona została róża.

Menu weselne na tablicy

Poniżej prezentujemy kilka tablic z menu weselnym. To również bardzo ciekawe rozwiązanie. Takie menu może być jedno i znajdować się w widocznym miejscu na sali. Alternatywą jest umieszczenie kilku takich tablic na każdym ze stołu po jednej.

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.