Ciekawe pomysły na księgę gości

Opublikowany przez

Szukasz pomysłów na księgę gości? Poniżej kilka ciekawych propozycji – zaczynając od tradycyjnych rozwiązań po najbardziej oryginalne pomysły. W końcu księga gości to jedna z najpiękniejszych pamiątek ze ślubu.

Dlaczego warto jest zakupić księgę gości?

Nie da się zaprzeczyć, że księga gości stanowi fantastyczną pamiątkę dla Nowożeńców. Szczególnie w przypadku, gdy będzie miała wyjątkową formę. Może to być album, puzzle lub jeszcze bardziej oryginalne rozwiązanie, jak na przykład korki z wina.

Niezwykła księga gości

 1. Księga gości w formie albumu:

  to z pewnością jedno z najbardziej tradycyjnych rozwiązań. Warto jest jednak zadbać o to, aby album był wyjątkowy. Na okładce mogą znajdować inicjały lub imiona Nowożeńców. Warto jest również zakupić taki album, który będzie wyrażał motyw przewodni przyjęcia – jeśli jest to styl rustykalny to album może być wykonany z drewna.

 1. Księga gości w formie puzzli:

  księga gości składająca się z mnóstwa elementów? To właśnie księga w formie puzzli. Prezentuje się niezwykle. Same puzzle mogą być układane w różne kształty – np. drzewo lub prostokąt.

 1. Księga w formie korków od wina:

  okazuje się, że wykorzystanie korków to fantastyczny pomysł. Księga jest nie tylko oryginalna, ale również przepięknie się prezentuje.

 1. Księga w formie mini serduszek:

  to kolejna niezwykła forma księgi gości. Mini serduszka mogą być umieszczone w specjalnej ramce lub pudełeczku.

 1. Księga w formie map:

  mapa świata umieszczona jest w specjalnej ramce. Goście wpisują swoje życzenia na mapę.

 1. Księga w formie tablicy kredowej:

  do tablicy wystarczy dokupić kilka kred i goście mogą się wpisywać.

 1. Księga w formie globusa:

  to z pewnością jedno z najbardziej oryginalnych rozwiązań. Księga przepięknie się prezentuje, a globus z pewnością będzie stanowił niezwykłą pamiątkę.

 1. Księga w formie klocków Jenga:

  to kolejne niesamowite rozwiązanie. Wystarczy kilka drewnianych klocków i gotowe. Goście mogą się wpisywać. To układa z pewnością będzie fantastycznym rozwiązaniem.

Zdjęcia: https://www.etsy.com/

1 Odpowiedź

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *