Niech wszystko będzie białe! Pomysł na monochromatyczne przyjęcie weselne

Opublikowany przez

Biel to barwa absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Kojarzy nam się z delikatnością, subtelnością, niewinnością i pięknem. Może zatem właśnie ten cudowny kolor stanie się barwą przewodnią Waszej ceremonii ślubnej oraz weselnego przyjęcia? Okazuje się bowiem, iż biel sukni Panny Młodej to zdecydowanie zbyt mało, a białe stylizacje i aranżacje ślubne prezentują się wręcz fenomenalnie zarówno na żywo, jak i na pamiątkowych fotografiach!

Suknia Panny Młodej niech będzie śnieżnobiała!

W tym przypadku warto zapomnieć o innych barwach i konsekwentnie postawić na biel. Oczywiście każda z pań ma do wyboru całe mnóstwo różnorodnych fasonów i modeli, więc jest w stanie wybrać taki, który zachwyci ją w stu procentach. Która suknia z proponowanych przez nas spodoba się przyszłym Pannom Młodym najbardziej?

Panna Młoda w pięknych białych pantofelkach!

Oczywiście jeśli biel ma niepodzielnie rządzić i królować, buty tej barwy to absolutna konieczność! Projektanci w pełni zadbali o to, by odpowiednie dla siebie egzemplarze znalazły zarówno miłośniczki wysokich szpilek, jak i wygody w wydaniu na płaskim obcasie. Trzeba przyznać, że każda Panna Młoda będzie miała całe mnóstwo modeli do wyboru. Na który się zdecydować, gdy jest ich tak wiele, a różnorodność tak ogromna? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Wam!

A może Pan Młody w białym wydaniu?

Kto powiedział, że Panna Młoda ma wystąpić w białej sukni, a jej wybranek w ciemnym stroju? Wszak i on może podkreślić tę wyjątkową okazję właśnie bielą. Bardzo odważni zdecydują się na monochromatyczny, jednolity look, inni zaś nieco go przełamią innymi barwami. Jedno jest pewne – będzie stylowo i szalenie elegancko!

Śnieżnobiałe, pełne uroku wesele!

Oczywiście Wasze przyjęcie weselne także nie wymaga zastosowania innych barw, wszak biel nada się tu wprost idealnie. Białe pokrowce na krzesła, białe kwiaty, białe obrusy, białe świeczki i białe światełka – wszystko po to, by było wyjątkowo pięknie, klimatycznie i stylowo!

 

 

Zdjęcia: pinterest.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.