Balony z helem jako atrakcja weselna

Opublikowany przez
Oceń 🙂

Tysiące lecących, kolorowych balonów – z pewnością to niezwykła atrakcja. Prawdziwe balonowe szaleństwo. Balony można wykorzystać na naprawdę wiele sposób. Poniżej przedstawimy najpopularniejsze – balony wylatujące z pudełka w formie prezentu, wypuszczenie balonów przez zaproszonych gości, balonowe dekoracje. Nie da się zaprzeczyć, że narzeczeni bardzo często wybierają balonowe atrakcje. Z pewnością wpływa na to wiele czynników. Zaczynając od niskiej ceny, a kończąc na niesamowitym efekcie końcowym. Za 200 balonów trzeba będzie zapłacić około 500 złoty. Natomiast droższe będą balony, które się świecą.

Balony z helem wylatujące z pudełka

To bardzo ciekawa atrakcja. Pudełko, zazwyczaj w formie prezentu, ustawiane jest przed salą weselną lub kościołem. Kiedy Para Młoda je otwiera wylatuje mnóstwo kolorowych balonów. Efekt końcowy jest niesamowity. Przepiękny. Wystarczy około 100 balonów. Można zdecydować się na zakup balonów, które będą miały jeden lub dwa kolory, ewentualnie wielokolorowe. Fantastycznym pomysłem jest również zakup balonów na których będą znajdować się imiona narzeczonych lub data ślubu. Z pewnością jest to fantastyczna alternatywa.

Wypuszczenie balonów przez gości

Zakupione balony należy rozdać gościom. Następnie w odpowiednim momencie, np. po wyjściu Pary Młodej z kościoła wszyscy w tym samym momencie wypuszczą balony. Nie da się zaprzeczyć, że kilkadziesiąt balonów wzbijających się w górę to niesamowity widok. Należy tylko zastanowić się nad kolorem balonów.

Balonowe dekoracje

Nie da się zaprzeczyć, że balonowe dekoracje są niezwykle ciekawe. Mogą mieć jeden kolor lub być różnokolorowe. Ponadto balony mogą mieć różne rozmiary. Warto jest zastanowić się nad tym, gdzie będą znajdować się dekoracje balonowe. Mogą być umieszczone przed wejściem na salę weselną, znajdować się na sali tanecznej lub przy stołach gości. Jedną z najbardziej wyjątkowych alternatyw są świecące się balony. Można je umieścić na sali jako dekorację lub po prostu wypuścić na zewnątrz. Jeszcze do niedawna balony były nieodłącznym elementem dekoracyjnym przyjęć weselnych. W pewnym momencie zaczęto odchodzić od tego trendu. Wiele osób uważa, że balonowe dekoracje to po prostu tandeta. Trudno jest zgodzić się z taką opinią. Balony mogą stanowić naprawdę wyjątkowy element dekoracyjny i z pewnością warto jest zastanowić się nad ich zakupem.

Zdjęcia: www.atrakcjeweselne.eu

Zdjęcia: pixabay.com

1 Odpowiedź
  • Freshowa
    Maj 17, 2018

    Na moim weselu było podobnie tylko wypuściłam wraz z mężem balony z logo ślubnym które sama zaprojektowałam, a dokładniej obrączki z wygrawerowanymi naszymi imionami :). Super to wyglądało jak tylko kolorów była na błękitnym niebie.

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *