Tort ślubny jaką wybrać alternatywę?

Opublikowany przez

Tort składający się z ciastek, tarty, babeczek, a może pączków? Poniżej prezentuje listę najbardziej oryginalnych alternatyw dla tortu ślubnego: babeczki, lizaki, ciasteczka, pączki, bezy. Z pewnością warto jest zastanowić się nad takim rozwiązaniem i zaskoczyć wszystkich gości. Nie da się zaprzeczyć, że największą popularnością cieszą się torty z babeczek.

Tort ślubny? Poniżej lista najciekawszych alternatyw

  1. Tort z babeczek: to jedno z najpopularniejszych rozwiązań. Nie da się zaprzeczyć, że stanowi fantastyczną alternatywę dla tradycyjnego tortu. Babeczki mogą mieć jeden smak lub występować w różnych smakach.

Zdjęcia: https://www.pinkcakebox.com
  1. Tort z lizaków: z pewnością jest to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnego tortu.

  1. Tort z pączków: pączkowe szaleństwo? Dlaczego nie! Z pewnością wielu gości będzie zachwyconych takim rozwiązaniem.

  1. Tort z bez: ciekawa i z pewnością niezwykle słodka alternatywa.

  1. Owocowa odmiana: alternatywa dla tortu może być również zdrowa. Owocowy deser jak najbardziej na tak!

Zdjęcia: https://www.pinterest.com

Fantastyczna inspiracja

Nie da się zaprzeczyć, że wskazane powyżej rozwiązania są bardzo oryginalne i ciekawe. Narzeczeni najczęściej decydują się na tradycyjny tort. Oczywiście wyróżnić można wiele niezwykłych ciast, które są przepięknie ozdobione. Niektóre stanowią prawdziwe dzieła cukiernictwa. Również są bardzo ciekawe. Jednak jeśli chcesz, aby twoi goście zostali miło zaskoczeni na przyjęciu? Wykorzystaj podane przez nas pomysły. Z pewnością przypadną wszystkim do gustu. Może warto jest zrezygnować z słodkiego ciasta na rzecz zdrowych owoców? Najważniejsze jest, aby w odpowiedni sposób podać tort. Nie ważne, czy będzie miał klasyczną postać, czy bardziej oryginalne. Najczęściej Pary Młode kupują fontanny tortowe (race, rodzaj sztucznych ogni). Należy również zastanowić się, gdzie będzie nakładany tort. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest podanie kawałka tortu na wafelku. Można również podać ciasto na przygotowanych wcześniej talerzykach deserowych.

 

Zdjęcie miniaturki: pixabay.com

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.